Dominik Pajewski

04.08.2020 (19:56)

Linkin Park planuje ''fajne rzeczy'' na 20-lecie ''Hybrid Theory''W 2020 roku przypada 20 lat od wydania albumu ''Hybrid Theory'' zespołu Linkin Park. Z tej okazji zespół ma w zanadrzu pewne niespodzianki, które mają uczcić rocznice wydawnictwa.

Mimo tragicznej śmierci Chestera Benningtona, zespół Linkin Park nie ogłosił końca działalności. Grupa nadal działa i jak widać, ma w planach uczcić 20-lecie krążka ''Hybrid Theory''. Jak? Tutaj jest dużo znaków zapytania.

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIE


Linkin Park planują w specjalny sposób uczcić 20-lecie ''Hybrid Theory''

Szczegóły są trzymane w ścisłej tajemnicy, jednak Mike Shinoda postanowił uchylić rąbka tajemnicy. W niedawno udzielonym wywiadzie artysta powiedział:
 
Staraliśmy się odezwać do wszystkich członków naszej "rodziny" i zapytaliśmy - jak najlepiej możemy świętować taką okazję? Co powinniśmy zrobić? Jak uczcić "Hybrid Theory". Nie wiem, co mam wam powiedzieć. Planujemy fajne rzeczy. Włożyliśmy w to naprawdę dużo pracy - nie tylko jako zespół. 
Co szykuje zespół? Pozostaje cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz