Dominik Pajewski

20.02.2020 (10:32)

Ozzy wziął udział w szalonym wyzwaniu na YoutubeOzzy cały czas zbiera siły, by móc wrócić na scenę i zagrać zapowiadaną trasę. Zanim to się stanie, wokalista stara się być aktywny w mediach, nie tylko udzielając wywiadów. Ozz pojawił się na kanale Youtube, gdzie wziął udział w szalonym wyzwaniu.

Ozzy jest ostatnio w słabszej formie, przez co nie jest w stanie koncertować i kolejny raz musiał przełożyć trasę. 21 lutego pojawi się nowy album artysty, także można zauważyć wzmożoną aktywność w mediach. Oprócz wywiadów, Ozzy postanowił pojawić się na pewnym kanale Youtube, gdzie wziął udział w dziwnym wyzwaniu.

OZZY KOLEJNY RAZ ODWOŁUJE TRASĘ KONCERTOWĄ. DO SIECI TRAFIŁO OŚWIADCZENIE


Ozzy wziął udział w szalonym wyzwaniu na Youtube

Ozzy pojawił się razem ze swoim synem Jackiem na kanale FaZe Clan, gdzie wziął udział w szalonym wyzwaniu. Wszystko polegało na tym, aby wkładając ręce do pudełka, rozpoznać jaki zwierzak znajduje się w środku. Jak wiemy, Ozzy ma pewnego rodzaju doświadczenie ze zwierzętami, także w miarę szybko poszło. Zobaczcie, jak Książę Ciemności poradził sobie z wyzwaniem:GITARZYSTA LIMP BIZKIT ZŁAMAŁ RĘKĘ, ALE I TAK ZAGRAŁ KONCERT

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz