Dominik Pajewski

02.12.2019 (11:45)

Ozzy nagrał nową płytę w ekspresowym tempie i ze znanymi muzykamiOzzy Osbourne mimo problemów zdrowotnych, nadal chce być jak najbardziej aktywny na scenie. Artysta jakiś czas temu wystąpił z Post Malone'm, a teraz zapowiada dwoma singlami nowy album. Okazuje się, że nowy krążek został zarejestrowany w ekspresowym tempie.

Ozzy Osbourne wraca do zdrowia i jak widać, nie zamierza przechodzić na muzyczna emeryturę. Wokalista przełożył koncerty na 2020 rok i postanowił nagrać album, który jak się okazuje, jest już gotowy do wydania! Szczegóły wydawnictwa zdradziła swego czasu Sharon Osbourne, a teraz wiemy, że krążek został nagrany w ekspresowym tempie.

GORGONZOLLA – CZOŁGI: ZESPÓŁ PREZENTUJE WYMOWNY TELEDYSK


Ozzy nagrał nową płytę w ekspresowym tempie i ze znanymi muzykami

W wywiadzie dla 'Billboard' Andrew Watt, który jest producentem płyty powiedział:

Dzień po nagraniu wokalu na płytę Post Malone'a Ozzy napisał mi sms-a: „Chcę, żebyś zrobił ze mną płytę”. Pomyślałem, że to wspaniale, ale czy dam radę? Zadzwoniłem do Chada Smitha i powiedziałem: „Stary, Ozzy poprosił mnie o nagranie z nim płyty. Wchodzisz w to?” A on: „Żartujesz? Kiedy?”. Potem zadzwoniłem do Duffa McKagana i też powiedział: „Żartujesz? Kiedy?”.

Napisaliśmy i nagraliśmy całą muzykę w cztery dni. Bez zastanawiania się. Napisaliśmy w mojej piwnicy 12 kawałków, z czego 10 weszło na płytę. Potem przyszedł Ozzy posłuchać ich. Puściłem mu wszystkie, bardzo głośno. Kiedy skończył słuchać powiedział: „Fajne, zadzwonię jutro”. Wstał i wyszedł. Pomyślałem, że mu się nie spodobało, ale następnego dnia zadzwonił, pytając: „To kiedy zaczynamy?”. Przyszedł kolejnego dnia i całą płytę od początku do końca zrobiliśmy w cztery tygodnie. Jest to rzecz, z której jestem najbardziej dumny w życiu.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE


Album pod tytułem 'Ordinary Man', ma pojawić się na początku stycznia 2020.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz