Dominik Pajewski

10.01.2020 (14:12)

oFF KulturA WSPIERA WOŚP!Muzycy z mysłowickiej grupy poprockowej OfF KulturA wystąpią na 28. Finale WOŚP w Rzeszowie.

12 stycznia na rzeszowskim rynku zespól ofF KulturA zagra koncert charytatywny w ramach 28. Finału WOŚP wspierając szczytny cel, jakim jest w tym roku zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Muzycy wystąpią na jednej scenie z takimi artystami, jak Mr. ZOOB, Oberschlesien, Feel i Skaldowie, którzy koncertem w Rzeszowie rozpoczynają swój wielki jubileusz 55-lecia.

TE WINYLE SPRZEDAWAŁY SIĘ NAJLEPIEJ W MIJAJACEJ DEKADZIE
oFF KulturA to polska formacja  poprockowa grająca i tworząca nieprzerwanie od ponad 10 lat. Pod koniec 2013r. zespół zanotował swój debiut fonograficzny singlem „Tak nierealnie”. Do piosenki powstał również klip, który był chętnie grany w polskich telewizjach muzycznych. W ciągu kilku kolejnych lat zespół wydał następne piosenki, które są kwintesencją jego stylu – przebojowe, wpadające w ucho melodie, ciekawe aranżacje i przyjemnie teksty po polsku.

Dwóch członków grupy, w tym lider i wokalista Arkadiusz Ociepa są na co dzień czynnymi pracownikami jednej ze śląskich kopalni.

W Rzeszowie oprócz wspaniałych zespołów na rynku będzie mnóstwo atrakcji m.in.: akrobaci, mecz hokeja na lodzie, zabytkowe samochody, drony, roboty, tresowane psy i najnowocześniejszy sprzęt pożarniczy. Wydarzenie poprowadzą: dziennikarka, vlogerka i  pisarka - Ewa Wąsikowska-Tomczyńska oraz showman, aktor i komik - Bilguun Ariunbaatar  i Mariusz Zieliński. WOŚP w Rzeszowie wspiera: hotel Bristol, Grand hotel i hotel Falcon, za co oczywiście warto je wyróżnić! 

RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz