Dominik Pajewski

06.09.2019 (15:07)

HOOK wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy album - znamy jego tytuł! 

Minęły 3 lata od premiery albumu "Bunt", który jak na debiut prezentujący klimaty hard rockowe, cieszył się powodzeniem w rockowych stacjach radiowych. Kielecka formacja zagwarantowała, że nie spuściła nogi z gazu i postarała się utrzymać mocne, gitarowe brzmienie. "Przede wszystkim kompozycje mają dużo więcej energii niż pierwszy album. Znajdziemy tam szybkie, rock'n'rollowe zagrywki ale też ciężkie, rytmiczne riffy. Wszystko to okraszone jest mocnym przekazem, który nadaje 11 utworom wspólny mianownik - PRÓCHNO - erozję ludzkich wartości, uczuć i zasad" - tłumaczy wokalista Mateusz Salata. 

DŻEM W STODOLE - DWA KONCERTY OGŁOSZONE

 
Bezkompromisowym komentarzem na temat złej młodzieży i jeszcze gorszych rodziców, będzie zapowiadający album pierwszy singiel pt. "WychOFFanie". Premierowy teledysk będziecie mogli zobaczyć w najbliższy piątek o godz 17:00 na platformie YouTube. Koniecznie włączcie! (myślenie)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz