Dominik Pajewski

23.09.2019 (10:37)

Guns N' Roses powrócili na scenę. Tak wyglądał pierwszy koncert w 2019 rokuGuns N' Roses powrócili na scenę i spokojnie można powiedzieć, że są w świetnej formie. W sieci pojawił się zapis pierwszego koncertu grupy w 2019 roku.

Guns N' Roses mieli chwilę przerwy, podczas której bardzo możliwe, że pracowali nad nowym albumem. Do mediów trafiały różne przecieki, jednak o nowej muzyce nic nadal nie wiadomo. Grupa postanowiła jednak wrócić na scenę, by pokazać, że nadal jest w świetnej formie. Jak wypadli na pierwszym koncercie w 2019 roku?

HISTORYCZNY SERIAL KOMEDIOWY Z KAZIKIEM STASZEWSKIM, NOCNYM KOCHANKIEM I ZENKIEM Z KABANOSA. KIEDY PREMIERA 'OSTATNIEGO WIKINGA'?


Guns N' Roses wrócili na scenę! Jak wypadł pierwszy koncert w 2019 roku?

W kultowym Hollywood Palladium, zespół zagrał 24 utwory, co spokojnie można nazwać obszernym setem. Tak prezentowała się setlista:

It's So Easy
Mr. Brownstone
Chinese Democracy
Welcome to the Jungle
Double Talkin' Jive
Better
Estranged
Live and Let Die
Slither
Rocket Queen
You Could Be Mine
Shadow of Your Love
Attitude
Civil War
Coma
Slash Guitar Solo/Maggot Brain
Sweet Child O' Mine
Wichita Lineman
Wish You Were Here
November Rain
Knockin' on Heaven's Door
Nightrain
Patience
Paradise City

NUMER RAMMSTEIN LECIAŁ PRZEZ CAŁĄ NOC NA STADIONIE. NIESPOTYKANA USTERKA GŁOŚNIKÓW


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz