Daniel Wardziński

08.04.2015 (17:10)

Grzegorz Ciechowski: Spotkanie z legendą - covery Skubasa i Meli Koteluk przed premierą płyty [VIDEO]Grzegorz Ciechowski: Spotkanie Z Legendą to płyta z zapisem wyjątkowego koncertu poświęconego pamięci polskiej legendy rocka. Zobaczcie video z coverami Skubasa i Meli Koteluk.

Płyta Grzegorz Ciechowski: Spotkanie z Legendą to zapis niezwykłego koncertu na którym współczesne gwiazdy polskiej muzyki złożyły hołd jednemu z największych muzyków naszych czasów. Covery Grzegorza Ciechowskiego zaśpiewali m.in. Mela Koteluk i Skubas - wykonania tej dwójki możecie sprawdzić już teraz na EskaROCK.pl. Mamy video z występami gwiazd muzyki coverującymi utwory Grzegorza Ciechowskiego.

>>> Wyniki Lotto - wielka kumulacja na 21 milionów złotych. Szczęśliwe liczby <<<
 
Spotkanie z Legendą to album, który składa się z dwóch płyt - CD oraz DVD z zapisem koncertu na którym na jednej scenie zaprezentowali się m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska, Mela Koteluk, Marek Dyjak, Grzegorz Turnau, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Red Lips, Skubas, Tymon Tymański prezentując utwory z różnych okresów działalności lidera Republiki. Zobaczcie jak zaśpiewali Skubas i Mela Koteluk - pod spodem znajdziecie video z ich wykonaniami.

>>> Legia - Podbeskidzie - gdzie oglądać w TV i online, transmisja na żywo 8.04 <<<
 
Wszystkie te gwiazdy śpiewały w akompaniamencie Polskiej Orkiestry Radiowej pod batutą Adama Sztaby. Skubas zaprezentował swoją wersję Tak Długo Czekałem. Mela Koteluk zaśpiewała Ani Ja, Ani Ty.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Guns N' Roses powrócili na scenę. Tak wyglądał pierwszy koncert w 2019 roku

  2019-09-23
  Guns N' Roses powrócili na scenę i spokojnie można powiedzieć, że są w świetnej formie. W sieci pojawił się zapis pierwszego koncertu grupy w 2019 roku.
 • Mystic Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, BILETY

  2019-09-23
  Po latach na koncertową mapę Polski wrócił Mystic Festival - jeden z najciekawszych i najlepszych rockowo - metalowych festiwali w naszym kraju. Nowa edycja odbyła się latem 2019 roku. Teraz już wiemy, że w 2020 roku impreza wróci na koncertową mapę Polski. Co więcej, już poznajemy pierwsze gwiazdy!
 • Historyczny serial komediowy z Kazikiem Staszewskim, Nocnym Kochankiem i Zenkiem z Kabanosa. Kiedy premiera 'Ostatniego Wikinga'?

  2019-09-23
  Kazik Staszewski pojawiał się już w produkcjach filmowych i głównie były to filmy ZF Skurcz. Tym razem, artysta pojawi się w komediowej produkcji 'Ostatni Wiking', w której zobaczymy również muzyków Nocnego Kochanka i Zenka z Kabanosa.
 • GRONO PUMA TALENTS ROŚNIE W SIŁĘ! Ogłoszono nową ambasadorkę

  2019-09-23
  Do ekipy dołącza niezwykle utalentowana ukraińska artystka LUNA (ЛУНА).
 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz