Daniel Wardziński

08.04.2015 (17:10)

Grzegorz Ciechowski: Spotkanie z legendą - covery Skubasa i Meli Koteluk przed premierą płyty [VIDEO]Grzegorz Ciechowski: Spotkanie Z Legendą to płyta z zapisem wyjątkowego koncertu poświęconego pamięci polskiej legendy rocka. Zobaczcie video z coverami Skubasa i Meli Koteluk.

Płyta Grzegorz Ciechowski: Spotkanie z Legendą to zapis niezwykłego koncertu na którym współczesne gwiazdy polskiej muzyki złożyły hołd jednemu z największych muzyków naszych czasów. Covery Grzegorza Ciechowskiego zaśpiewali m.in. Mela Koteluk i Skubas - wykonania tej dwójki możecie sprawdzić już teraz na EskaROCK.pl. Mamy video z występami gwiazd muzyki coverującymi utwory Grzegorza Ciechowskiego.

>>> Wyniki Lotto - wielka kumulacja na 21 milionów złotych. Szczęśliwe liczby <<<
 
Spotkanie z Legendą to album, który składa się z dwóch płyt - CD oraz DVD z zapisem koncertu na którym na jednej scenie zaprezentowali się m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska, Mela Koteluk, Marek Dyjak, Grzegorz Turnau, Igor Herbut, Piotr Cugowski, Red Lips, Skubas, Tymon Tymański prezentując utwory z różnych okresów działalności lidera Republiki. Zobaczcie jak zaśpiewali Skubas i Mela Koteluk - pod spodem znajdziecie video z ich wykonaniami.

>>> Legia - Podbeskidzie - gdzie oglądać w TV i online, transmisja na żywo 8.04 <<<
 
Wszystkie te gwiazdy śpiewały w akompaniamencie Polskiej Orkiestry Radiowej pod batutą Adama Sztaby. Skubas zaprezentował swoją wersję Tak Długo Czekałem. Mela Koteluk zaśpiewała Ani Ja, Ani Ty.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz