Dominik Pajewski

19.12.2019 (09:42)

CONVERSE X BATMAN –– 80 URODZINY BOHATERA zostały uczczone specjalną kolekcją!Batman walczy ze złem już od 80 lat! W 1939 roku superbohater zadebiutował w 27 numerze magazynu Detective COMICS i od samego początku podbił świat i wyobraźnię czytelników. Marka Converse daje wyjątkową możliwość do świętowania tej rocznicy i zaprasza jego zagorzałych fanów do zjednoczenia sił i wspólnego celebrowania urodzin Mrocznego Rycerza. Specjalna kolekcja Converse x Batman zawiera oryginalne prace przedstawiające bohaterów zuniwersum DC Comics na przestrzeni lat.

Kolekcja Converse x Batman składa się z 6 różnych modeli i w każdej sylwetce oddany został duch lat 50-tych, 60-tych i 70-tych w postaci nadruków w stylu pop-artowym. Każdy but przedstawia elementy z różnych rozdziałów historii człowieka-nietoperza.

KONCERT PEWNEGO ZESPOŁU PRZERODZIŁ SIĘ W PRAWDZIWĄ DEMOLKĘ. MIEJSCE ZOSTAŁO ZDEWASTOWANE [WIDEO]
Dwa modele Chuck 70 wyróżniają się różowym i żółtym logo – biała wersja ma nadruk na całej powierzchni, a czarną zdobi duże logo Batmana. Wysokie Chucki również występują w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarna oprócz Batmana przedstawia jego podopiecznego Robina, natomiast na białej pierwsze skrzypce grają czarne charaktery z półświatka Gotham – Pingwin i Człowiek-Zagadka. Kolejnemu anty-bohaterowi poświęcona jest niska wersja Chucków– w wersji białej jest nim Joker. Czarny model to ukłon w kierunku historii logo Batmana, które zmieniało się na przestrzeni lat – na bucie zostały umieszczone różne jego wersje używane w komiksach o Batmanie między 1940 a 1986 rokiem.

BOHATEROWIE 'GREASE' SPOTKALI SIĘ PO 41 LATACH. JAK WYGLĄDA JOHN TRAVOLTA I OLIVIA NEWTON-JOHN W STROJACH Z FILMU?Pomimo, że każda para oddaje cześć kultowemu bohaterowi ze świata DC Comics, cała Batman walczy ze złem już od 80 lat! W 1939 roku superbohater zadebiutował w 27 numerze magazynu Detective COMICS i od samego początku podbił świat i wyobraźnię czytelników. Marka Converse daje wyjątkową możliwość do świętowania tej rocznicy i zaprasza jego zagorzałych fanów do zjednoczenia sił i wspólnego celebrowania urodzin Mrocznego Rycerza. Specjalna kolekcja Converse x Batman zawiera oryginalne prace przedstawiające bohaterów zuniwersum DC Comics na przestrzeni lat. kolekcja Converse x Batman


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz