30.05.2014 (15:30)

Starter w EsceROCK: sprawdź, o czym będzie program!Urodziny Toma Morello, a także muzyka Parquet Courts i kolejny kawałek z nowej, wydanej po 16 latach przerwy, płyty The Afghan Whigs. Michał "Majkel" Cieślik zaprasza na Starter w EsceROCK!

The Afghan Whigs - Do to the Beast, nowa płyta zespołu ukazała się po 14 latach przerwy.  Dyskografię The Afghan Whigs jeszcze do niedawna zamykała płyta 1965 z 1998 roku. Ostatnie premierowe numery zespołu mogliśmy usłyszeć  na składance Unbreakable: A Retrospective 1990-2006, która ukazała się w czerwcu  2007 roku. W dzisiejszym Starterze posłuchacie między innymi kawałków z tego krążka.

Orange Warsaw Festival: karnety do zdobycia w EsceROCK!

Przypomnijmy, formacja The Afghan Whigs powróciła w 2012 roku - na początku, jedynie na kilka koncertów. Longplay ukazał się nakładem wytwórni Sub Pop. Tej samej, która wydała dwie płyty The Afghan Whigs - Up in It oraz Congregation w latach 90 - tych.

EskaROCK: weekend z The National

W dzisiejszym Starterze posłuchacie też między innymi numerów zespołu Parquet Courts. Michał "Majkel" Cieślik powie też o urodzinach Toma Morello.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz