EskaROCK: To Tylko Sport - sprawdź, o czym będzie program!

25.05.2014 (19:00)

To będzie już 3 odsłona nowego programu To Tylko Sport w EsceROCK. Zapraszają Konrad Olszewski i Jacek Niewęgłowski!

Atletico pokonane po dramatycznym spotkaniu. Real Madryt wygrywa Ligę Mistrzów! W programie To Tylko Sport w EsceROCK przeniesiemy się na trybuny, by jeszcze raż przeżyć to spotkanie.

NRD: "Cold Night" You Me At Six debiutuje na liście! [VIDEO]

W finale Ligi Mistrzów Real Madryt pokonał Atletico Madryt 4:1. Zwycięska bramka padła dopiero w dogrywce. To Atletico prowadziło bowiem aż do 93 minuty. Realowi udało się doprowadzić do dogrywki po bramce Sergio Ramosa. To właśnie w dogrywce Królewscy zdobyli aż 3 gole!

EskaROCK: nowa płyta Coldplay "Ghost Stories" od poniedziałku w NRD!

Gościem Konrada Olszewskiego i Jacka Niewęgłowskiego będzie komentator TVP, Maciej Iwański. Razem z Rafałem Patyrą od lipca 2008 Iwański prowadził magazyn ligowy ekstraklasy Szybka piłka.

Program To Tylko Sport w EsceROCK w każdy poniedziałek. Start o 21:00!