20.05.2014 (15:00)

Wywiad z Kaiser Chiefs: posłuchaj całości!Opowiedzieli nie tylko w swojej nowej płycie Education, Education, Education & War. Kaiser Chiefs byli gwiazdą weekendu w EsceROCK. Zespół zdradził też między innymi jak gra się z nowym perkusistą, a wokalista Ricky Wilson przyznał, dlaczego zdecydował się być jurorem w programie The Voice.

Grupa Kaiser Chiefs była gwiazdą weekendu w EsceROCK. Wywiad z Kaiser Chiefs przeprowadził Michał "Majkel" Cieślik. Fragmentów tej rozmowy mogliście posłuchać na naszej antenie. Teraz możecie odsłuchać całości!

>>> WYWIAD Z KAISER CHIEFS<<<

Przypomnijmy, nowa płyta Kaiser Chiefs Education, Education, Education & War ukazała się 31.03.2014. To piąty studyjny album Kaiser Chiefs, a jednocześnie pierwszy, jaki grupa nagrała z nowym perkusistą. Miejsce Nicka Hodgsona zajął VJ Mistry.

Sara Brylewska "Sztormiak" nową propozycją w NRD!

Wywiad z zespołem to nie tylko rozmowa o płycie Education, Education, Education & War. Kaiser Chiefs opowiedzieli też między innymi o tym, co z singlem Coming Home ma wspólnego miasto Leeds, a także dlaczego Ricky Wilson zdecydował się na udział w brytyjskiej edycji programu The Voice.

 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz