16.05.2014 (20:30)

Kultowa godzina w sobotę: Nine Inch Nails, Bob Dylan, Queens Of The Stone Age [VIDEO]Kultowa godzina w sobotę: na świat przyszedł Josh Homme z Queens Of The Stone Age, Bob Dylan po raz pierwszy zagrał koncert w Wielkiej Brytanii, powiemy też o urodzinach wokalisty legendy rocka, zespołu Nine Inch Nails.

W 1959 urodził się wokalista legendy rocka, zespołu Iron Maiden, Paul Dianno. W 1991 roku singiel Iron Maiden Bring Your Daughter To The Slaughter znalazł się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy przebojów. 

"Tyle z życia", "Miłość i papierosy", "Nie tu", "Lugola". Zobaczcie Pustki na żywo w EsceROCK!

Urodziny obchodzi też frontman Queens Of The Stone Age, Josh Homme. Multiinstrumentalista i producent przyszedł na świat w 1973 roku. 
 
W 1964 Bob Dylan po raz pierwszy zagrał koncert w Wielkiej Brytanii. Wystapił w Royal Festival Hall w Londynie.  Set składał się z 18 kawałków, między innymi  z Mr. Tambourine Man.

Nine Inch Nails - bilety już w przyszłym tygodniu do zgarnięcia w EsceROCK!
 
Powiemy też o urodzinach wokalisty Nine Inch Nails. Trent Reznor urodził się w 1965. Album Nine Inch Nails White Teeth w 2005 roku znalazł się na pierwszym miejscu amerykańskiej listy przebojów. 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz