24.04.2014 (19:00)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: H.E.A.T - Tearing Down The Walls - nowa płyta wkrótce w EsceROCK [VIDEO]H.E.A.T. - Tearing Down The Walls - to nowy album szwedzkiej formacji. Grupa znana z hitu A Shot At Redemption prezentuje płytę, która na pewno spodoba się fanom klasycznego rocka. Album Tearing Down The Walls już w przyszłym tygodniu będziecie mogli zdobyć na antenie EskiROCK.

Tearing Down The Walls - to nowa płyta grupy H.E.A.T. Szwedzka formacja zdobyła już rzeszę wiernych fanów, którzy pokochali nawiązania do klasyki rocka, połączone z nowoczesnością, czyli znak firmowy zespołu. Ostatnio formacja uraczyła słuchaczy EPką ze znanym z anteny EskiROCK kawałkiem A Shot At Redemption, teraz zespół przedstawia cały album.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Jack White - Lazaretto. Historia o tym jak Jack White pobił rekord Guinnessa [VIDEO]<<<

Płyta H.E.A.T - Tearing Down The Walls - to następczyni świetnie przyjętego krążka Address The Nation z 2012 roku. To właśnie tamten album pozwolił zespołowi na dobre zaistnieć nie tylko w Szwecji, ale też w pozostałych europejskich krajach.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Lana Del Rey - West Coast w remiksie muzyka The Black Keys [AUDIO]<<<

H.E.A.T.
nie ukrywają inspiracji klasycznym rockiem, a grają tak, jakby muzycy Foreigner, Journey albo Whitesnake przeżywali drugą młodość.
 
Zespół H.E.A.T. tworzą:

Erik Grönwall – wokal
Eric Rivers – gitara
Jona Tee – klawisze
Jimmy Jay – bas
Crash – perkusjaNAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz