24.04.2014 (13:00)

Weekend z Arturem Rojkiem w EsceROCK [VIDEO]Artur Rojek - będzie bohaterem najbliższego weekendu w EsceROCK. Muzyk opowie między innymi o debiutanckiej solowej płycie Składam się z ciągłych powtórzeń, o tym, jak zaczyna się muzyczne życie od nowa oraz o tym, co dla Artura Rojka jest dzisiaj najważniejsze.

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to solowy debiut artysty. Przez lata Artur stał na czele grupy Myslovitz, teraz postanowił pójść własną drogą. Po odejściu z zespołu, w którym spędził większą część swojego życia, artysta miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował, odwiedzał miejsca, w których kiedyś był i takie, w których mógł być, ale nie był wcale lub był nie do końca, niezupełnie, niewyraźnie.

>>>ROCKOWE KONCERTY 2014: The Jesus And Mary Chain w Polsce – kiedy i gdzie zagrają? [VIDEO]<<<

Składam się z ciągłych powtórzeń to bardzo osobisty album, ale nie jest to prywatna historia Artura Rojka, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. Składam się z ciągłych powtórzeń może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowy singiel Lany Del Rey - West Coast z nowej płyty Ultraviolence [VIDEO]<<<

Artur Rojek
to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor, współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Rojek jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu. Muzyk opowie o nowej płycie, festiwalu, odpowiedzialności i radości życia podczas najbliższego weekendu w EsceROCK. Artur Rojek będzie w sobotę i niedzielę naszym specjalnym gościem.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz