17.04.2014 (13:00)

The National w Polsce - bilety na koncert już wkrótce do zgarnięcia w EsceROCK [VIDEO]The National w Polsce. Amerykańska formacja już w czerwcu zagra koncert w Warszawie. Muzycy wystąpią w Parku Sowińskiego, będą promować w naszym kraju swój najnowszy album Trouble Will Find Me. Bilety na koncert The National w Warszawie już w przyszłym tygodniu będziecie mogli zdobyć w EsceROCK. 

The National w Polsce - już 9 czerwca 2014 roku amerykańska formacja zagra koncert w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie. The National powstali w 1999 roku w mieście Cincinnati w stanie Ohio, obecnie rezydują na nowojorskim Brooklynie. Autorem tekstów zespołu, często określanych jako „mroczne i melancholijne”, jest Matt Berninger - wokalista formacji. Resztę zespołu tworzą dwie pary braci: Aaron (gitara i klawisze) i Bryce Dessner (gitara) oraz Scott (gitara basowa) i Bryan Devendorf (perkusja).

>>>AC/DC - Malcolm Young robi przerwę od grania, ale to nie koniec zespołu. [VIDEO]<<<

Zespół The National zagra w Polsce w ramach trasy promującej szóstą w karierze grupy płytę pod tytułem Trouble Will Find Me. Koncert w Warszawie będzie już kolejną wizytą zespołu w Polsce. Ostatnio The National zagrali w Gdyni-Kosakowie, muzycy byli gwiazdą Open'er Festival 2013.

>>ROCKOWE KONCERTY 2014: Lista artystów Spring Break Festival. Sprawdź kto wystąpi na Spring Break! [VIDEO]<<<

Supportem The National w Polsce będzie St. Vincent. To pseudonim docenianej na świecie gitarzystki, wokalistki i autorki tekstów w jednym - Annie Clark. W lutym ukazał się czwarty solowy album St. Vincent. Krążek zyskał doskonałe recenzje na całym świecie.


The National w Polsce- koncert w Parku Sowińskiego w Warszawie - 9 czerwca 2014 roku

Bilety w cenie 165pln dostępne na : www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.stodola.pl oraz w bileterach na terenie całego kraju od 3 stycznia 2014 roku
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz