16.04.2014 (13:00)

Arctic Monkeys - Arabella - nowy singiel z płyty AM wśród nowości w NRD [VIDEO]Arctic Monkeys - Arabella - to nowy singiel brytyjskiej formacji. Kawałek promuje wydaną w ubiegłym roku płytę AM. Arabella jest jedną z nowości w NRD. Przypomnijmy, że płyta AM okazała się jedną z najchętniej kupowanych płyt ostatnich miesięcy w Europie, a dla grupy Arctic Monkeys jest jedyn z największych sukcesów na koncie zespołu.

Arctic Monkeys - Arabella - to nowy singiel zespołu. Przypomnijmy, że płyta AM, z której pochodzi kawałek, to jeden z najpopularniejszych rockowych albumów ostatnich lat. Grupa Arctic Monkeys pracowała nad tą płytą w Los Angeles. Tym razem muzycy - jak przyznają - postanowili połączyć elementy r'n'b z rockandrollowymi brzmieniami w stylu Black Sabbath. 

>>>ROCKOWE KONCERTY 2014: The Australian Pink Floyd Show w Polsce - fani wybiorą koncertową setlistę! [VIDEO]<<<
 
Fragmenty nowej płyty AM mieliśmy okazję usłyszeć na żywo w 2013 roku. Arctic Monkeys zagrali koncert w Polsce, muzycy byli jedną z gwiazd Open'er Festival. Czy formację będziemy mogli podziwiać w naszym kraju również w tym roku? Na razie grupa nie ogłosiła występu w Polsce, ale wiadomo, że Arctic Monkeys nie zdradzili całego planu trasy koncertowej, więc fani wciąż trzymają kciuki. 

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Muse zaczynają prace nad kolejną płytą. Kiedy będzie nowy materiał? [VIDEO]<<<

Tracklista Arctic Monkeys - AM

1. Do I Wanna Know?
2. R U Mine?
3. One For The Road
4. Arabella
5. I Want It All
6. No. 1 Party Anthem
7. Mad Sounds
8. Fireside
9. Why’d You Only Call Me When You’re High?
10. Snap Out Of It
11. Knee Socks
12. I Wanna Be Yours 
 
 
 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz