24.03.2014 (12:00)

Rea Garvey w Polsce - bilety na koncert w tym tygodniu do zgarnięcia w EsceROCK [VIDEO]Rea Garvey w Polsce. 29 marca 2014 roku w Warszawie wystąpi założyciel i wokalista grupy Reamonn. Muzyk będzie tym razem promować swój nowy solowy album - Pride. Bilety na koncert artysty czekają w tym tygodniu w EsceROCK. Słuchajcie codziennie Gramy co chcemy - już po 11.00!

Rea Garvey w Polsce! Artysta, który przez wiele lat stał na czele grupy Reamonn, tym razem będzie promować swój nowy solowy album. Płyta zatytułowana Pride ukaże się jeszcze tej wiosny. Rea Garvey zaplanował serię klubowych koncertów, podczas których premierowo przedstawi część nowego materiału.

>>>METALLICA W POLSCE 2014: Lords Of Summer - zobacz koncertowe video do nowego kawałka Metalliki [VIDEO]<<<

Muzyk stworzył zespół Reamonn w 1999 roku. Do największych hitów formacji należały single Supergirl i Star. Rea Garvey był związany z grupą aż do 2011 roku, kiedy to jej członkowie zadecydowali o zakończeniu działalności. Rea zdecydował się na karierę solową, wydał album Can’t Stand the Silence. Od premiery płyty Garvey zagrał już wyprzedane trasy koncertowe, a album pokrył się platyną w Niemczech i Austrii.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: The Kooks - zobaczcie oficjalny klip do numeru Down. [VIDEO]<<<

Teraz Rea Garvey przygotowuje się do wydania kolejnej płyty. Album będzie nosić tytuł Pride. W ramach promocji tego krążka, artysta zagra 29 marca 2014 roku w klubie Hybrydy w Warszawie. Bilety na ten występ macie szansę zgarnąć w tym tygodniu w EsceROCK.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz