17.03.2014 (15:00)

Illusion promuje płytę Opowieści na koncertach - zgarnij bilety w NRD! [VIDEO]Illusion - Opowieści - to najnowsza płyta polskiej legendy rocka. Zespół nagrał pierwszy studyjny album od 16 lat, a teraz muzycy promują płytę podczas trasy koncertowej. W tym tygodniu w NRD mamy dla głosujących bilety na koncerty grupy Illusion.

 

Illusion powraca z nową płytą. Opowieści to pierwszy od 16 lat studyjny album polskiej legendy rocka. Zespół promuje właśnie ten krążek podczas trasy koncertowej. W tym tygodniu dla słuchaczy, którzy zagłosują na swoje ulubione kawałki w NRD mamy między innymi bilety na koncerty grupy Illusion
 
>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: najciekawsze zagraniczne rockowe płyty tuż przed premierą [VIDEO]<<<

Opowieści
- to płyta nagrana w oryginalnym składzie: Tomasz „Lipa” Lipnicki – gitara i wokal, Paweł Herbasch – perkusja, Jerzy „Jerry” Rutkowski – gitara oraz Jarek Śmigiel – bas. Na nowym albumie Illusion znalazło się dziewięć premierowych kawałków. Nie zabrakło w nich charakterystycznego ciężkiego grania i agresywnego wokalu Lipy, który pamiętamy z takich utworów jak Nóż czy Vendetta. 
 
>>>OPEN'ER FESTIVAL 2014: Wild Beasts, Banks i Lykke Li i Ben Howard kolejnymi gwiazdami w line-upie Open'er Festival [VIDEO]<<<

Nową płytę Illusion, Opowieści, promuje trasa koncertowa. Legendę polskiego rocka supportuje ukraińska grupa O.Torvald oraz polskie zespoły: The Colonists, Lecter i Magnificent Muttley. 

Trasa koncertowa Illusion

28.02 – Nowy Andergrant, Olsztyn
01.03 – MegaClub, Katowice 
02.03 – Klub Studencki Kwadrat, Kraków
14.03 – Klub Strefa G2, Radom
20.03 – Imperium, Szczecin
22.03 – Eskulap Akademickie Centrum Kultury, Poznań
23.03 – Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk
28.03 – Klub Stodoła, Warszawa
29.03 – CK Wiatrak, Zabrze
30.03 – Eter Club, Wrocław
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz