10.03.2014 (10:00)

Apocalyptica w Polsce - bilety na koncert Apocalyptic Symphony do zdobycia w EsceROCK! [VIDEO]Apocalyptica w Polsce. Już 19 marca zespół zagra w Warszawie specjalny koncert z orkiestrą symfoniczną. Bilety na Apocalyptic Symphony macie szansę zgarnąć w tym tygodniu na EskaROCK.pl!

Apocalyptica w Polsce! Po raz pierwszy fińska formacja rusza w trasę z orkiestrą symfoniczną. 19 marca 2014 roku Apocalyptica zagra koncert w Sali Kongresowej w Warszawie. Muzykom będzie towarzyszyć „Avanti! Orchestra”.  Na potrzeby tego wyjątkowego projektu, grupa przearanżowała swoje utwory na kwartet smyczkowy i orkiestrę.

>>>Black Sabbath - Master Of Reality: Metalowy Underground w hołdzie gwieździe Impact Festival 2014 [AUDIO]<<<

Podczas 20 lat kariery Apocalyptica zagrała ponad 1000 koncertów w ponad 50 krajach, grupa wydała 7 albumów studyjnych i pracowała z takimi artystami jak: Corey Taylor (Slipknot), Gavin Rossdale (Bush), Dave Lombardo (Slayer), Ville Valo (HIM) czy Till Lindeman (Rammstein). 

Zespół Apocalyptica założyło czterech absolwentów fińskiej Akademii Sibeliusa. Muzycznym znakiem rozpoznawczym grupy są nowe interpretacje rockowych i metalowych utworów największych gwiazd gatunków. 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz