24.02.2014 (13:07)

Skunk Anansie - bilety na akustyczne koncerty w Polsce w tym tygodniu w EsceROCK! [VIDEO]Bilety na Skunk Anansie w Polsce - czekają w tym tygodniu na słuchaczy EskiROCK! Zespół zagra w marcu cztery akustyczne koncerty w naszym kraju. Wejściówki są od dawna wyprzedane, ostatnie bilety na występy Skunk Anansie możecie zdobyć u nas!

Skunk Anansie  w Polsce - już w marcu zespół zagra cztery akustyczne koncerty - w Poznaniu, Warszawie, Łodzi i Zabrzu. Bilety na Skunk Anansie są już wyprzedane, ale w tym tygodniu mamy dla słuchaczy ostatnie w Polsce wejściówki! 

>>>ROCKOWA PREMIERA: Kaiser Chiefs - Coming Home - teledysk do piosenki z płyty Education, Education, Education & War [VIDEO]<<< 

W ubiegłym roku muzycy Skunk Anansie postanowili spróbować swych sił w wydaniu akustycznym. Tak zrodziła się idea koncertu, który odbył się w 15 kwietnia 2013 w londyńskim Cadogan Hall. Skin, wokalistka zespołu, przyznaje, że w okresie przygotowań zaczęło ją nękać nieznane dotąd uczucie lęku przed tym co ją czeka. Obawiała się, że występ bez głośnych gitarowych riffów i energicznego rytmu pozostawi jej charakterystyczny wokal odsłonięty i nagi. Album An Acoustic Skunk Anansie - Live In London jest dowodem na to, że wszelkie niepokoje były zupełnie bezzasadne. Ten nagrany w siedzibie Królewskiej Orkiestry Filharmonicznej koncert jest intymnym portretem zespołu, który odważnie gra konwencją i własnym dorobkiem artystycznym. 

>>>Artur Rojek - Beksa - piosenka z nowej płyty Artura Rojka! [VIDEO]<<< 

Sukces akustycznego wydania zespołu sprawił, że Skunk Anansie wyruszają w całą trasą akustyczną, a w Polsce będziemy mogli ich posłuchać aż na czterech koncertach!

5 Marca 2014 - Sala Kongresowa w Warszawie 
6 Marca 2014 - Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
7 Marca 2014 - Teatr Wielki w Łodzi
8 Marca 2014 - Aula im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz