21.02.2014 (12:00)

Weekend z grupą Skunk Anansie w EsceROCK [VIDEO]Skunk Anansie w Polsce. Już w marcu grupa Skunk Anansie zagra akustyczne koncerty w naszym kraju. W ten weekend muzycy opowiedzą w EsceROCK między innymi o przygotowaniach do tych występów.

Skunk Anansie na czterech koncertach w Polsce. Brytyjski zespół już wkrótce wyruszy w akustyczną trasę koncertową. Muzycy Skunk Anansie wystąpią w Polsce w Warszawie, Łodzi, Zabrzu i Poznaniu. Bilety na akustyczne koncerty Skunk Anansie już w przyszłym tygodniu będą do zdobycia w EsceROCK.

>>>PREMIERA ROCKOWA: Illusion - Opowieści. Kiedy premiera nowej płyty Illusion? [VIDEO]<<<

Tymczasem, już w ten weekend Skunk Anansie będą naszymi specjalnymi gośćmi. Zespół opowie między innymi o przygotowaniach do akustycznej trasy, londyńskim koncercie, który został wydany na DVD, rockandrollowym życiu i o tym, dlaczego szczera muzyka zawsze znajdzie fanów. 
 
>>>Arctic Monkeys - Do I Wanna Know? Zobacz numer z płyty AM w wersji akustycznej [VIDEO]<<< 

Podczas tego weekendu zaprezentujemy Wam wywiad z grupą Skunk Anansie, zagramy największe hity zespołu, fragmenty albumu An Acoustic Skunk Anansie - Live in London, a na słuchaczy czekają rewelacyjne nagrody. Do zgarnięcia między innymi super box Black Traffic, z gadżetami, zdjęciami, płytą DVD i singlem winylowym, a także albumy Stoosh i Paranoid & Sunburnt w specjalnych wersjach winylowych, z dodatkowymi CD.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz