17.02.2014 (16:00)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Depeche Mode w Polsce - zgarnij płyty Delta Machine [VIDEO]Depeche Mode w Polsce. Koncert brytyjskiego zespołu odbędzie się już 24 lutego w hali Atlas Arena w Łodzi. W tym tygodniu w EsceROCK macie szansę zgarnąć nowe płyty Depeche Mode - Delta Machine i zestawy singli.

Depeche Mode w Polsce wystąpią w ramach trasy Delta Machine World Tour. Koncert Depeche Mode w Polsce odbędzie się 24 lutego w Łodzi. Ubiegłoroczna, letnia, europejska trasa obejmująca koncerty na stadionach i podczas festiwali odniosła olbrzymi sukces. Bilety na większość z 38 zaplanowanych koncertów sprzedały się na wiele miesięcy przez imprezami. Wkrótce polscy fani Depeche Mode będą mieć kolejną w ramach tournée szansę zobaczenia występu Dave'a Gahana, Martina Gore'a i Andy'ego Fletchera. 

>>>Dawid Podsiadło - 4:30. Zobacz nowy teledysk do numeru z filmu Kamienie Na Szaniec [VIDEO]<<< 

Świętując ponad trzy dekady na muzycznym szczycie, ze sprzedażą płyt na poziomie ponad 100 milionów, Depeche Mode wydali w ubiegłym roku swój długo oczekiwany 13. studyjny album - Delta Machine. W tym tygodniu w EsceROCK mamy dla słuchaczy płyty Delta Machine, a także wyjątkowe zestawy singli: Heaven, Should Be Higher i Soothe My Soul.
 
>>>WYWIAD: Within Temptation i Piotr Rogucki o Whole World Is Watching [VIDEO]<<<
 
Przed koncertem Depeche Mode w Polsce, 21 lutego, w Warszawie odbędzie się Depeche Mode Night. Miejsce: Klubokawiarnia Towarzyska, Zwycięzców 49, Warszawa -Saska Kępa Godzina: Start 20:00. Wstęp jest bezpłatny. W sali na dole - non stop będą wyświetlane filmy w koncertów Depeche Mode. O godzinie 23:00 przewidzieny jest godzinny Performance Piotra Blaka (muzyka Sorry Boys) - set DJski z kaset.

BILETY - Depeche Mode - koncert 24 lutego 2014 roku - Łódź, Atlas Arena

220 pln - płyta, trybuny, osoby niepełnosprawne
275 pln - golden circle
330 pln - trybuny
385 pln - golden circle early entranceNAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz