Dominik Pajewski

26.09.2018 (16:31)

50 lat Led Zeppelin - o 9:15 wszyscy gramy hity zespołu!27 września 1968 roku Robert Plant, Jimmy Page, John Paul Jones i John Bonham weszli razem do studia. To właśnie wtedy powstało kultowe Led Zeppelin! Z tej okazji, wszyscy świętujemy!

To właśnie 27 września 1968 roku Robert Plant, Jimmy Page, John Paul Jones i John Bonham weszli do Olympic Studios w Londynie, by nagrać debiutancką płytę. Produkcją zajął się Jimmy Page. Zarejestrowanie dziewięciu piosenek (w tym kilku coverów), które złożyły się na album „Led Zeppelin" znany powszechnie jako „I", zajęło muzykom zaledwie 30 godzin!

Skąd Slash bierze erotyczne zdjęcia na swój Facebook? Muzyk odpowiedział 
Płyta (premiera w USA 12 stycznia 1969, w Anglii 31 marca 1969) uznawana jest za jeden z najwspanialszych debiutów w historii muzyki i zapoczątkowała wielką karierę Led Zeppelin, tylko w USA pokrywając się ośmiokrotnie platyną. Reszta to już historia...

Avril Lavinge - pierwsza piosenka po ciężkiej chorobie. [VIDEO]


Z okazji 50-lecia, 27 września, o godz. 9:15 w rozgłośniach radiowych w Polsce zabrzmi najbardziej znany utwór brytyjskiej formacji, legendarny 'Stairway to Heaven'. Słuchajcie uważnie Eski ROCK, będzie grać ten numer bardzo głośno!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz