Dariusz Król

07.03.2017 (13:36)

W Kolumnie Zygmunta czekają wejściówki na koncert HAPPYSAD!Codziennie po 19.00 w Kolumnie Zygmunta mamy dla Was zaproszenia na koncert HAPPYSAD w klubie Palladium! Zaprasza Dawid Zygmunt.

HAPPYSAD 17 marca da w klubie Palladium koncert promujący najnowszy krążek - "Ciało Obce".
"Ciało Obce" to płyta nagrana w ponad stuletniej stodole w miejscowości Nowe Kawkowo. Zespół pod okiem Marcina Borsa nagrał dziesięć piosenek w osiem lipcowych dni zeszłego roku i jedną, nocą przy ognisku.  Po raz pierwszy w historii Happysad pracował w składzie sześcioosobowym. W komponowaniu i nagrywaniu materiału brali udział nowi członkowie grupy - Maciej Ramisz i Michał Bąk, którzy od dawna wspomagają zespół na koncertach.

„Jesteśmy sekstetem. Cała płyta to energia sześciu osób, z których każda miała realny wpływ na jej kształt, ale także na atmosferę podczas komponowania materiału i jego nagrywania. Dzieliliśmy się inspiracjami, pomysłami, ale także problemami i nastrojami. Wszystko, co jest na tej płycie jest nasze, wspólne. Pewnie dlatego mamy nieodparte wrażenie, że jest to najbardziej eklektyczna, szalona, nieskrępowana, ale dalej bardzo szczera, płyta w naszym dorobku ”.  – mówią jego członkowie.

HAPPYSAD
Klub Palladium
17.03.2017, godz. 19.00

Support: Tekno, Hot Water

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz