Dariusz Król

20.06.2016 (11:29)

Tylko w @ktywacji Eski ROCK do zdobycia supergadżety Gry o Tron !!!W oczekiwaniu na finałowy odcinek 6. sezonu Gry o Tron mamy dla Was wyjątkowe gadżety związane z serialem, który wciąż bije rekordy popularności na całym świecie!


6. sezon najpopularniejszego serialu HBO zmierza ku końcowi... Ostatni tydzień emisji Gry o Tron postanowiliśmy uczcić w specjalny sposób. Ekipa @ktywacji ma dla Was wyjątkowe zestawy gadżetów związanych z serialem. Zdobyć możecie rodowe koszulki, bluzy oraz smycze!Szósty sezon Gry o Tron - bijącego rekordy popularności serialu opartego na sadze George’a R. R. Martina kończy się 27 czerwca specjalnym wydłużonym finałowym odcinkiem.

 
By właściwie powitać finał zaopatrzymy Was w koszulki i bluzy, a nim nadejdzie ów 27 czerwca cieszymy się przedostatnim za to wyjątkowo batalistycznym odcinkiem szóstego sezonu. Dochodzi w nim do spektakularnej konfrontacji wojsk dowodzonych przez Jona Snowa z zastępami Ramsaya Boltona. Jest to przedostatni odcinek sezonu, a widzowie mogą spodziewać się przełomowych i zaskakujących wydarzeń.


 
W 2015 roku Gra o Tron została nagrodzona aż 12 statuetkami Emmy, w tym za Najlepszy Serial Obyczajowy. W produkcji występują: dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy za rolę Cersei Lena Headey (300: Początek imperium), uhonorowany za swoją kreację Złotym Globem i Emmy Peter Dinklage (Dróżnik), Nikolaj Coster-Waldau (Królestwo niebieskie, Łowcy głów) oraz Emilia Clarke (Terminator Genisys). W 2012, 2015 i 2016 roku Gra o Tron zdobyła nominacje do Złotego Globu w prestiżowej kategorii Najlepszy Serial Obyczajowy. Twórcami tej porywającej produkcji są David Benioff oraz D. B. Weiss.

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz