Dariusz Król

13.06.2016 (15:54)

Absolutny mistrz gitary - STEVE VAI już wkrótce da koncert w Warszawie! Zaproszenia do zdobycia w Kultowej Godzinie!Legenda gitary - STEVE VAI już 20 czerwca wystąpi w Warszawie! Zaproszenia na koncert w Progresji zdobyć możecie w Kultowej Godzinie codziennie po 10.00 - zaprasza Mariusz Nałęcz-Nieniewski.


Steve Vai jest prawdziwym wirtuozem gitary, wizjonerskim kompozytorem i producentem muzycznym, uznawanym powszechnie za jednego z najlepszych gitarzystów wszechczasów.
Gry na gitarze zaczął się uczyć w wieku 12 lat od samego Joe Satrianiego, zaś w wieku lat 18 zaczął karierę u boku Franka Zappy. Przez te wszystkie lata zdobył wiele nagród – od statuetek Grammy zaczynają, a na Les Paul Awards kończąc.
Na swoim koncie ma około 60 płyt, a w jego dyskografii znajdują się m.in. albumy nagrane wspólnie z Zappą, Davidem Lee Rothem czy Whitesnake.

Steve Vai wciąż uczy też młodych adeptów sztuki grania na gitarze, m.in. w ramach Vai Academy.

Na 2016 rok przypada 25. rocznica wydania albumu „Passion and Warfare”, dlatego tegoroczna trasa koncertowa będzie wyjątkowa.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz