Dariusz Król

17.06.2015 (11:48)

Do zdobycia zaproszenia na koncert Nothing But Thieves !!! 

Możecie zdobyć zaproszenia na warszawski koncert Nothing But Thieves!
Słuchajcie Dawida po 19.00 i przekonajcie go by to właśnie Was zaprosił na to muzyczne wydarzenie.
 Porównywani z MUSE młodzi Brytyjczycy spodobali się polskiej publiczności tak bardzo, że w czerwcu przyjeżdżają  do Polski na kolejne dwa koncerty! Zobaczyć ich można będzie 22 czerwca w poznańskim klubie Pod Minogą i 23 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce.
 

Zespół przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty, a single „Ban All The Music” i „Itch” zdobywają kolejne kraje i zestawienia przebojów. Wśród kluczowych inspiracji muzycy wymieniają Muse, Kasabian i Arcade Fire. Wokalista natomiast wielokrotnie podkreślał, że najważniejszy wpływ na jego śpiewanie miał materiał Jeffa Buckleya. Efektem podróży i inspiracji będzie debiutancki album, który ukazać się ma w sierpniu nakładem RCA Records.
 
Od początku 2015 roku Nothing But Thieves intensywnie koncertują, zdobywając rozgłos w kolejnych krajach. Zimą występowali jako support Gerarda Waya, następnie otwierali koncerty Awolnation. Występowali też u boku Arcade Fire i George’a Ezry, zagrali na NME Awards oraz dołączyli do lineupów kilku letnich festiwali – w tym Reading & Leeds.
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz