06.11.2014 (13:00)

Noel Gallagher - In The Heat Of The Moment - nowy kawałek na naszej playliście!W EsceROCK możecie już słychać nowego kawałka, który nagrał Noel Gallagher. Chasting Yesterday - singiel In The Heat Of The Moment promuje właśnie tę płytę! Krążek ma ukazać się 2 marca 2015 roku.

Po rozpadzie legendy rocka, grupy Oasis Noel Gallagher zdecydował się założyć nowy zespół. Debiut kapeli Noel Gallagher's High Flying Birds miał miejsce w 2011 roku. Właśnie wtedy na rynek trafił album zatytułowany po prostu Noel Gallagher's High Flying Birds. Drugi album ma ukazać się po 3 latach przerwy, dokładnie 02.03.2015. Chasing Yesterday to 10 kawałków. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest właśnie In The Heat Of The Moment.

Augustines po raz pierwszy w Polsce. Poznajcie szczegóły!


Na albumie Noel Gallagher's High Flying Birds Chasing Yestarday pojawią się gościnnie także inne gwiazdy. To między innymi znany z grupy The Smiths Johnny Marr. Ballad Of The Mighty I - tak nazywa się kawałek, w którym legendarny muzyk zagrał na gitarze. "Przyjechał do studia z dwiema gitarami i walizką efektów. Wykonał niewiarygodną pracę. Ten facet jest o ileś poziomów wyżej nad nami. Niewykluczone, że to jest najlepsza piosenka, jaką w ogóle nagrałem" - powiedział  Noel Gallagher.

EskaROCK: wywiad z zespołem Kongos! Posłuchajcie :)

Artysta dodał też, że produkcja płyty nie była wcale prosta: "Ciężko było mi zarządzać całą sesją. Wszyscy tylko gapili się na mnie i pytali: "Co dziś robimy?". Starałem się coś wymyślać na bieżąco".

Tracklista:

1. Riverman
2. In The Heat Of The Moment
3. The Girl With X-Ray Eyes
4. Lock All The Doors
5. The Dying Of The Light
6. The Right Stuff
7. While The Song Remains The Same
8. The Mexican
9. You Know We Can't Go Back
10. Ballad Of The Mighty INAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz