27.08.2014 (15:00)

Seether "Words As Weapons" na naszej playliście!W ubiegłym roku Seether wydał składankę z największymi przebojami. Tymczasem nowa płyta zespołu, Isolate & Medicate ukazała się dokładnie 1 lipca. Na naszej playliście znalazł się singiel promujący to wydawnictwo, Words As Weapons!

To już szósty studyjny album formacji Seether. Isolate & Medicate został wyprodukowany przez Brendana O'Briena. Przypomnijmy, formacja z RPA, której brzmienie często porównywane jest do takich legend grunge jak Pearl Jam, Alice In Chains, czy Soundgarden, powstała w 1999 roku. Głośno o nich zrobiło się w 2004 roku. Właśnie wtedy ukazał się pokryty platyna album Seether Disclaimer II.

EskaROCK: Linkin Park "Final Masquerade" na naszej playliście!

Najnowsze wydawnictwo Seether, Isolate & Medicate zostało nagrane między innymi w specjalnym studio w domu wokalisty, Shauna Morgana. Album powstawał także w Henson Studio w Los Angeles, a także w Oklahomie. 10 kawałków, które znalazły się na płycie, nagrano w zaledwie 2 tygodnie.

ROCKOWE HITY 2014: Zostań Rockowym Ekspertem EskiROCK [VIDEO]

Teraz na naszej playliście pojawił się zapowiadający płytę Isolate & Medicate singiel, Words As Weapons. Co o nim myślicie?

TRACKLISTA:

"See You At the Bottom"
"Same Damn Life"
"Words as Weapons"
"My Disaster"
"Crash"
"Suffer It All"
"Watch Me Drown"
"Nobody Praying for Me"
"Keep the Dogs At Bay"
"Save Today"NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz