27.07.2014 (20:30)

Kultowa godzina w poniedziałek: Pink Floyd, Republika, U2 [VIDEO]Kultowa godzina w poniedziałek: Mariusz Nałęcz-Nieniewski zagra dla Was między innymi Pink Floyd, Republikę, czy U2. Ktoś z Was dostanie tez książkę Bon Jovi Kiedyś Byliśmy Młodzi!

Poniedziałkowa Kultowa Godzina to kolejne 60 minut genialnej, rockowej muzyki! Tym razem Mariusz Nałęcz-Nieniewski przyjrzy się bliżej twórczości Pink Floyd. Wszystko dlatego, że Richard Wright, współzałożyciel i klawiszowiec tej kultowej grupy obchodzi 71 urodziny!

EskaROCK: Arctic Monkeys "Snap Out Of It" to nowy kawałek na antenie!

Richard Wright obok Masona i Watersa był założycielem grupy. Był też, obok Gilmoura,  głównym twórcą brzmienia Pink Floyd. Richard Wright rozstał się z zespołem w 1979. Powodem były kłótnie z Rogerem Watersem. W 1987 powrócił jednak do Pink Floyd.15 września 2008 roku zmarł w Londynie.

W Kultowej Godzinie pojawią się takie kawałki, jak Republika Telefony, czy U2 I Still Haven't Found What I'm Looking For. Mariusz Nałęcz-Nieniewski będzie miał dla Was ksiażkę Bon Jovi Kiedyś Byliśmy Młodzi.

Słuchajcie EskiROCK od 10:00!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz