Najbardziej żenujące zabawy weselne. Goście ich nie cierpią! [RANKING]

2021-08-12 11:39

Zabawy weselne to dla wielu osób nieodłączna część imprezy. Okazuje się jednak, że nie każdy gość jest fanem takich rozrywek. Co więcej, niektóre zabawy weselne bardziej przyprawiają o ciarki wstydu, niż dobry humor. O jakie chodzi?

Tych zabaw weselnych goście nienawidzą. Lepiej zastanów się przed ich wprowadzeniem

Wesele to tańce, jedzenie, często alkohol, no i... zabawy! Kiedyś nie wyobrażano sobie bez nich imprezy. Obecnie zabawy weselne coraz rzadziej pojawiają się na rodzinnych uroczystościach. W założeniu wszelkie rozrywki mają rozluźnić atmosferę, czy zintegrować gości. Często jednak głównie te z podtekstem erotycznym, powodują niezręczność lub nawet irytację. A wtedy z takiej sytuacji wybrnąć jest ciężko, by co najważniejsze - nie sprawić przykrości nowożeńcom.

Radio ESKA na Fest Festival 2021! Tak powstała nasza muzyczna strefa w Chorzowie!

Zwolenników zabaw weselnych jest tyle samo, co przeciwników. I choć niektóre jeszcze "można przeżyć", to inne budzą raczej politowanie. W takich chwilach goście opuszczają parkiet, udają się do stolików lub wychodzą na zewnątrz. Stworzyliśmy listę zabaw weselnych, które nie cieszą się zbytnią popularnością. Zajrzycie do naszej galerii. Zgadzacie się z nami? A może dodalibyście coś od siebie?

Sonda
Czy byłeś/aś już na jakimkolwiek wydarzeniu kulturalnym w tym roku?
Źródło: Najbardziej żenujące zabawy weselne. Goście ich nie cierpią! [RANKING]