Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę. Lepiej uważaj w co się ubierasz!

i

Autor: Canva.com / http://kppminsk.policja.waw.pl/pmm/aktualnosci/105780,Zdradzilo-go-zdjecie-w-koszuli.html Zdjęcie poglądowe

Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę. Lepiej uważaj w co się ubierasz!

2021-09-23 11:30

Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę. Lepiej uważaj w co się ubierasz! O tym, że szata, która zdobi człowieka może go również wpakować w tarapaty przekonał się 26-letni obywatel Rumunii, który jest podejrzany o kradzież telefonu komórkowego z pralni w Mińsku Mazowieckim. W ręce mundurowych wpadł... przez koszulę!

Gang młodocianych wandali zdemolował park miejski

Na stronie stołecznej policji możemy przeczytać niezwykłą historię, która miała miejsce na początku września.

11 września w jednej z pralni chemicznych w Mińsku Mazowieckim miała miejsce kradzież. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę właściciela, ukradł leżący na ladzie telefon komórkowy o wartości około 1200 zł. Mińscy wywiadowcy zatrzymali 26-letniego obywatela Rumunii, który jest podejrzany o kradzież telefonu komórkowego z pralni w Mińsku Mazowieckim. Funkcjonariusze rozpoznali mężczyznę po wyglądzie i po zdjęciu na którym był w tej samej koszuli, w której dokonał kradzieży. 26-latk usłyszał już zarzuty karne – przyznał się do tego czynu.

Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę.

Mężczyzna wpadł podczas patrolowania miasta, na ul. Ogrodowej. Funkcjonariusze zauważyli mężczyznę przypominającego wyglądem sprawcę kradzieży. Wylegitymowali go i sprawdzili co posiada. Policjanci znaleźli u 26-latka inny telefon, w którym było.. jego zdjęcie w koszuli identycznej jak podczas kradzieży! Szybko okazało się, że charakterystyczna koszula wydała sprawcę. 26-latek przyznał, że to on ukradł ten telefon i dobrowolnie poddał się karze pozbawienia wolności w zawieszeniu, karze grzywny i obowiązkowi naprawy wyrządzonej szkody. .

QUIZ. Starówki w polskich miastach. Rozpoznasz je po jednym zdjęciu?

Pytanie 1 z 15
Pierwsze zdjęcie na rozgrzewkę. Widzimy na nim starówkę
Wrocław Rynek Starówka
Źródło: Wpadł w ręce policji przez... fatalną koszulę. Lepiej uważaj w co się ubierasz!