pomagamy

WOŚP 2024. Wylicytuj kolację z Ryszardem Ćwirlejem w Focaccia Ristorante

2024-01-24 12:29

Wyjątkowa aukcja Targów Książki i Mediów VIVELO wraz z Wydawnictwem Harde, dzięki której możesz zjeść kolację z ulubionym autorem w wyjątkowej scenerii restauracji Focaccia Ristorante w Warszawie i jednocześnie wesprzeć 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ciekawe aukcje WOŚP 2024. Kolacja z pisarzem

Gratka dla fanów twórczości Ryszarda Ćwirleja! Targi Książki i Mediów VIVELO wraz z Wydawnictwem Harde zapraszają na niezapomnianą kolację w warszawskiej restauracji Focaccia Ristorante. "Możesz wziąć ze sobą ulubione książki autora i otrzymać na nich podpis bez kolejek i zgiełku Targów Książki i Mediów VIVELO" - zachęcają przedstawiciele Targów i Wydawnictwa. Realizacja aukcji odbędzie się w terminie dogodnym i zaakceptowanym przez obydwie strony, najpóźniej do 19 maja 2024 roku.

Aukcja w serwisie Allegro trwa do poniedziałku 29 stycznia do godziny 16:43. Dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Ryszard Ćwirlej - z wykształcenia socjolog, z zawodu dziennikarz radiowy i telewizyjny oraz wykładowca na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza. A także autor powieści kryminalnych, które od lat podbijają listy bestsellerów (Tęczowa Dolina). Nagradzany na najważniejszych festiwalach literatury kryminalnej, uwielbiany przez czytelników za swobodne przemieszczanie się między epokami i tworzenie wyjątkowo barwnych postaci, zarówno tych złych, jak i dobrych.

Targi Książki i Mediów VIVELO 2023, zdjęcia: 

Targi Vivelo 2024