putin

i

Autor: YURI KOCHETKOV/AFP/East News/screem Youtube Włamał się do willi CÓRKI PUTINA. Potem zaprasił do niej wyjątkowych gości!

Włamał się do willi CÓRKI PUTINA. Potem zaprosił do niej wyjątkowych gości! [WIDEO]

2022-03-14 15:15

Francuski aktywista Pierre Afner miał włamać się i zająć posiadłość córki Władimira Putina. Taka informacja pojawiła się w poniedziałek w zagranicznych mediach. Afner najpierw wywiesił na balkonie ukraińską flagę, a później ogłosił, że do willi zaprasza wyjątkowych gości.

Pierre Afner włamał się do willi córki Władimira Putina

Do zdarzenia doszło w miejscowości Biarritz w południowo-zachodniej Francji. To właśnie tam Pierre Afner wkroczył do posiadłości Alta Mira, która należy do Jekatieriny Tichonowej - czyli córki Władimira Putina. Jak podaje "The Insider", francuski aktywista wymienił w willi zamki oraz zawiesił ukraińską flagę na jej terenie. Ogłosił również, że zaprasza do posiadłości uchodźców w Ukrainy. W willi znajduje się m.in. osiem pokoi oraz trzy łazienki.

Co więcej, Afner na terenie posiadłości miał znaleźć również kilka ważnych dokumentów. M.in. kopię paszportu Kiryła Szamałowa, byłego zięcia Władimira Putina. Alta Mira wyceniana jest na ok. 3,7 mln dolarów.

Jekatiera Tichonowa i Kirył Szamałow pobrali się w 2015 roku niedaleko Petersburga. Związek jednak nie przetrwał. Kirył Szamałow natomiast to syn Nikołaja Szamałowa - współwłaściciela Banku Rossija i przyjaciela Putina.

Ukraińcy sprzątają były hotel w Lesznie, w którym zamieszkają uchodźcy

Jak rozgrywana jest wojna w sieci? Co czujemy w obliczu zagrożenia? Włącz podcast i posłuchaj ekspertów!

Listen to "Drogowskazy" on Spreaker. Źródło: Włamał się do willi CÓRKI PUTINA. Potem zaprosił do niej wyjątkowych gości! [WIDEO]