Nowe auta do e-kontroli w Warszawie coraz bliżej. Wpłynęła jedna oferta

i

Autor: zdm.waw.pl Nowe auta do e-kontroli w Warszawie coraz bliżej. Wpłynęła jedna oferta

Nowe auta do e-kontroli w Warszawie coraz bliżej. Wpłynęła jedna oferta

2021-05-27 15:41

Piraci parkingowi odczują to w swoich portfelach. Już niebawem na stołecznych ulicach pojawi się sześć dodatkowych samochodów do e-kontroli. Będą ścigać kierowców niepłacących za parkowanie. W przetargu na zakup nowych pojazdów wpłynęła jedna oferta. Wszystko wskazuje na to, że nowe auta pojawią się na ulicach Warszawy jesienią.

Nowe auta do e-kontroli

E-kontrole w Warszawie są obecne już od jakiegoś czasu. Teraz na ulicach miasta pojawi się więcej takich samochodów. Mają pomóc miastu w ściganiu kierowców, którzy nie płacą za parkowanie. I choć propozycję zakupu w przetargu złożyła tylko jedna firma, jest bardzo możliwe, że na tym postępowanie zostanie zakończone.

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?

- Oferta firmy MCX jest dobra. Opiewa na 4 mln 900 tys. złotych za sześć aut, sześć systemów i sześć trzyletnich pakietów utrzymaniowych - mówi Jakub Dybalski z Zarządu Dróg Miejskich.

Rolnicy.Podlasie. Tego nie wiesz o rewolucji w Plutyczach | ESKA XD - Hotplota #23

Auta do e-kontroli ułatwieniem

Auta do e-kontroli to spore ułatwienie dla miasta. - Jedno takie auto z oprzyrządowaniem wykonuje pracę dziesięciu pieszych patroli. A jednocześnie (to podstawa tego przedsięwzięcia) jest bardzo dokładne - dodaje Jakub Dybalski.

ZDM liczy, że przetarg uda się rozstrzygnąć w wakacje. Wtedy nowe pojazdy do e-kontroli na stołecznych ulicach mogłyby się pojawić już jesienią.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nowe auta do e-kontroli w Warszawie coraz bliżej. Wpłynęła jedna oferta