W Warszawie czeka nas lato pełne atrakcji! Sprawdź, jak będzie można spędzić czas

i

Autor: Pixabay W Warszawie czeka nas lato pełne atrakcji! Sprawdź, jak będzie można spędzić czas

W Warszawie czeka nas lato pełne atrakcji! Sprawdź, jak będzie można spędzić czas

2021-06-24 16:41

Kino plenerowe, zajęcia sportowe i spływy kajakowe - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na warszawiaków w tegoroczne wakacje. Poszczególne dzielnice przygotowały bogatą ofertę dla każdego. Nie brakuje pomysłów na spędzenia czasu na świeżym powietrzu zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Atrakcje w Warszawie w lato

Kino plenerowe, zajęcia sportowe i spływy kajakowe - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na warszawiaków w tegoroczne wakacje. Każdy znajdzie coś dla siebie! Specjale zajęcia dla mieszkańców zaplanowano m.in. na Bemowie.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

- Z zajęć mamy jogę dla pań w trzech lokalizacjach, zajęcia ringo, zajęcia boksu, zajęcia workoutowe z wykorzystaniem naszych urządzeń w Parku Górczewska na Alei Sportów Miejskich i przy ul. Konarskiego - mówi Naczelnik Sportu i Rekreacji w Dzielnicy, Katarzyna Niedźwiecka.

Kino Plenerowe na Pradze Południe

Na Pradze Południe będzie można natomiast obejrzeć ciekawe filmy. - We wtorki będziemy spotykać się co tydzień w Parku Polińskiego, w środy na Mińskiej 25 przy barze Chono Lulu, w czwartki zajmujemy Park nad Balatonem. Wszystkie seanse będą rozpoczynać się o godzinie 21 - mówi rzecznik Pragi Południe, Andrzej Opala.

Sonda
Czy chciałbyć aby sztuczna inteligencja działała już w Polsce?

W programie m.in. filmy „Czworo dzieci i coś”, „Nice Guys. Równi goście” i „Pianista” Romana Polańskiego. Pierwszy seans już 1 lipca.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: W Warszawie czeka nas lato pełne atrakcji! Sprawdź, jak będzie można spędzić czas