Hocki Klocki

i

Autor: Lunapark, mat. prasowe Hocki Klocki

W tych miejscach możesz potańczyć już w weeekend 14-16.05.2021! [ADRESY, ZDJĘCIA]

2021-05-14 21:39

Na ten dzień warszawiacy czekali od dawna! 15 maja zdejmujemy maseczki na świeżym powietrzu, otwierają się także ogródki gastronomiczne. A to oznacza, że w niektórych miejscach będziemy mogli także potańczyć! Sprawdź miejscówki, w których w weekend 14-16 maja możesz pobrylować na parkiecie w rytm największych hitów!

Od soboty 15 maja kolejne luzowanie obostrzeń! Nie będziemy musieli nosić już maseczek na świeżym powietrzu, możemy też wybrać się do teatru czy kina w otwartej przestrzeni. Ale najbardziej na ten dzień czekają restauratorzy! Nie zamierzają czekać do rana. Ogródki gastronomiczne mają otworzyć się 15 maja tuż po północy!

Czytaj także: Luzowanie obostrzeń od 15.05. Co się zmienia? Jakie zasady obowiązują od 15 maja?

Gdzie można potańczyć w weekend 14-16 maja? Na pewno nie w klubie czy dyskotece. Te nie zostaną otwarte ani 15 maja, ani 28 maja, gdy nastąpi kolejne luzowanie obostrzeń. Ministerstwo Zdrowia wciąż nie umieściło klubów i dyskotek w harmonogramie luzowania obostrzeń. Jednak od 15 maja otwierają się ogródki gastronomiczne. A niektóre z miejsc, które od soboty przyjmą długo wyczekiwanych gości słyną z dobrej muzyki! Sprawdź listę miejscówek!

ZOBACZ GALERIĘ:

Pamiętajcie jednak o obowiązujących zasadach! Jeśli nie pamiętacie, za co wciąż możecie dostać mandat, zerknijcie w galerię i zobaczcie, co się zmienia od 15 maja.

Źródło: W tych miejscach możesz potańczyć już w weekend 14-16.05.2021! [ADRESY, ZDJĘCIA]