Vans

i

Autor: Materiały prasowe

Vans UltraRange Neo VR3: Stworzone do podróży oraz z myślą o zrównoważonym rozwoju

2023-07-18 10:58

Zaprojektowane, aby zapewnić Ultra Dopasowanie, Ultra Wygodę i Ultra Świeżość.

Tego lata Vans z dumą prezentuje najnowszą iterację sylwetki UltraRange, UltraRange Neo VR3. Łącząc wygodę i wszechstronność UltraRange ze standardami zrównoważonego rozwoju Vans VR3, ten nowy styl został zaprojektowany z myślą o nieoczekiwanych momentach, i zgodnie z kryteriami zrównoważonego rozwoju, wszystko po to, by wspierać podróże.

UltraRange Neo VR3 zachowuje pierwotną intencję serii UltraRange - stylową, wszechstronną ofertę zaprojektowaną, aby dotrzeć do celu - jednocześnie obejmując aspekty zrównoważonego rozwoju, które przenoszą ją w przyszłość. W tej najnowszej iteracji styl został zaprojektowany tak, aby zapewnić Ultra dopasowanie, Ultra wygodę i Ultra świeżość.

Vans

i

Autor: Materiały prasowe

Waflowa podeszwa zewnętrzna VR3 buta jest wykonana z mieszanki zawierającej regenerowaną naturalną gumę, pochodzącą z gospodarstw rolnych, które wykorzystują praktyki rolnicze zaprojektowane w celu promowania bioróżnorodności, poprawy obiegu wody, poprawy zdrowia gleby i sekwestracji węgla. Nowa mieszanka gumy została opracowana i zaprojektowana w celu utrzymania tej samej przyczepności i trakcji, która sprawiła, że Vans jest uwielbiany od 1966 roku.

Buty Vans UltraRange Neo VR3 są już dostępne w sklepach Vans i na Vans.com.