Tym filmikiem leśnicy podbijają sieć. Co takiego zrobili?

i

Autor: YouTube

Tym filmikiem leśnicy podbijają sieć. Co takiego zrobili?

2023-06-07 12:28

To ma być kolejny normalny dzień w pracy. Ekipa z Nadleśnictwa Spychowo przemierza w samochodzie terenowym trasę by sprawdzić działkę, którą ktoś im chce sprzedać. Brzmi jak początek najnudniejszego filmu świata? Tymczasem to wstęp do zabawnego filmiku, którym udało się przyciągnąć uwagę polskich internautów.

Podróż się dłuży, a nieutwardzona droga pełna jest wertepów i rowów, które uniemożliwiają przyspieszenie. Niczym w „Rejsie” leśnicy wymieniają się suchymi, pozbawionymi kontekstu uwagami, próbując odegnać gęstniejący klimat żenady.

W końcu jednak docierają do miejsca… takiego samego jak milion innych w Polsce. Polna droga, w oddali drzewa, zielone pole, gdzieś na horyzoncie niewielkie zabudowania. Sam środek niczego. Właśnie wtedy pada bardzo ważne pytanie: „Możesz ty mi powiedzieć gdzie ty tu widzisz las?” Potem jest już z górki, bo sprawę wyjaśnia dokładniejsze przeczytanie ogłoszenia, które niestety główny bohater doczytał tylko do końca strony. Więc co to za las, którego nie ma? Las do posadzenia.

Jeżeli nie pamiętacie jaką kultową scenę zacytowali leśnicy to oczywiście już spieszymy z podpowiedzią. Oryginał pochodzi z filmu „Nic śmiesznego” i dotyczy poszukiwania odpowiedniego pleneru do nakręcenia sceny z lasem… krzyży.

Polecamy także pozostałe filmiki tworzone przez spychowskich leśników. Nawiązywali już wcześniej do „Foresta Gumpa” oraz „Blues Brothers”, no i oczywiście nie wolno zapomnieć o tych wszystkich filmach ze zwierzakami!

Tina Turner - najsłynniejsze utwory Królowej rock and rolla!