Samochód wpadł do rzeki Raduni. Auto dryfowało w stronę centrum z kierowcą na dachu [FOTO]

i

Autor: twitter.com/KM_PSP_GDANSK

Samochód wpadł do rzeki Raduni. Auto dryfowało w stronę centrum z kierowcą na dachu [WIDEO]

2022-05-04 8:48

Niecodzienny widok uwiecznili strażacy z Gdańska. Auto osobowe wpadło do rzeki Raduni. Kierowca samodzielnie wydostał się z dryfującego pojazdu, a za spowodowanie zdarzenia drogowego został ukarany mandatem! Zdjęcia z jego "wycieczki" robią wrażenie!

W poniedziałek (2 maja) w Gdańsku doszło do nietypowego zdarzenia. Jadący Traktem św. Wojciecha w stronę Pruszcza Gdańskiego 62-letni kierowca w ocenie policji nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał nim do rzeki Raduni. Okazało się, że auto zaczęło dryfować po wodzie w kierunku centrum. 

Pojazd osobowy wpadł do rzeki Radunia w Gdańsku‼️(na wysokości Trakt św.Wojciecha 435). Kierowca wydostał się samodzielnie z pojazdu. Na miejscu 5 zastępów

- informowali strażacy. 

62-latkowi na szczęście nic się nie stało. Wezwana na miejsce policja sprawdziła trzeźwość mężczyzny oraz czy posiadał uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Posrtal .auto-swiat.pl podaje, że za spowodowanie zdarzenia drogowego ukarała go mandatem w wysokości 3 tys. zł.

W Lublinie uczcili święto polonezem. W uroczystym tańcu wzięło kilkaset par.
Źródło: Samochód wpadł do rzeki Raduni. Auto dryfowało w stronę centrum z kierowcą na dachu [WIDEO]