Polska - Hiszpania. Memy

i

Autor: PAP/EPA

Polska - Hiszpania MEMY. Kibice komentują mecz Polaków "o wszystko". Zobacz najlepsze memy!

2021-06-19 17:28

Polska - Hiszpania: memy. Spotkanie rozegrane 19 czerwca w Sewilli było meczem Polaków "o wszystko". Nic więc dziwnego, że internauci jeszcze przed ostatnim gwizdkiem sędziego zaczęli tworzyć memy, komentujące występ naszych reprezentantów. Zobaczcie najlepsze memy, które powstały po meczu Polska - Hiszpania.

Polska - Hiszpania: memy

Polska - Hiszpania. Komentatorzy nie mieli żadnych wątpliwości. To był mecz Polaków "o wszystko". W Sewilli, o godz. 21 zobaczyliśmy spotkanie, o którym od początku było wiadomo, że zdecyduje o tym, czy nasza reprezentacja pozostanie w grze o mistrzostwo Europy 2021.

Po porażce Polaków w pierwszym meczu mistrzostw, z kibiców kadry jakby zeszło powietrze. Radosne napięcie i oczekiwanie na mecze Polaków zastąpione zostały przez rozgoryczenie i złośliwy humor. Nic więc dziwnego, że w internecie pojawił się prawdziwy wysyp memów. Zarówno tych, które dotyczyły meczu Polska - Hiszpania, jak i takich, które komentowały postawę naszej reprezentacji.

Niektóre obrazki zobaczyć mogliśmy już przed meczem Polska vs Hiszpania. Internetowe śmieszki ostrzegały nas zatem przed deszczem spadających telewizorów, czy też przed tym, że Polacy w ogóle nie dotrą na mecz.

Jednak prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się po ostatnim gwizdku arbitra. Zobaczcie sami!

W galerii, którą znajdziecie poniżej, znajdziecie najlepsze memy o meczu Polska - Hiszpania, które powstały w internecie.

Co wiesz o Mistrzostwach Europy?

Pytanie 1 z 10
W którym roku po raz pierwszy rozegrano EURO?
NAMIĘTNE POCAŁUNKI w Hiszpanii. Kibice OPANOWALI Sewillę!
Źródło: Polska - Hiszpania MEMY. Kibice komentują mecz Polaków "o wszystko". Zobacz najlepsze memy!