Kaczki

i

Autor: kppgrodzisk.policja.waw.pl / pixabay.com Kaczki

Policjanci odzyskali... KACZKI! Niecodzienna akcja mundurowych

2021-11-04 11:35

Gdzie podziały się kaczki? Takie pytanie musieli sobie zadać policjanci z Jaktorowa. Sprawa skradzionego ptactwa gospodarskiego została na szczęście rozwiązana. Więcej szczegółów na temat kaczego śledztwa znajdziecie w naszym artykule.

Policjanci z Jaktorowa mierzyli się ostatnio z bardzo nietypowym zadaniem. Zgłoszenie dotyczyło bowiem kradzieży kaczek. Mundurowi dostali informację o włamaniu na jednej z posesji. Sprawca zakradł się nocą. Rozciął ogrodzenie i zabrał kilkanaście sztuk wodno-lądowego drobiu z budynku gospodarczego. Funkcjonariusze zajęli się ustalaniem sprawcy. Na szczęście, dzięki dobremu rozpoznaniu, nie zajęło to dużo czasu. Już następnego ranka pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali 34-letniego mężczyznę - sprawcę, jak się okazało. Usłyszał on zarzut karny i przyznał się do dokonania kradzieży z włamaniem. Niestety, na jego posesji kaczek nie było. Policjanci kontynuowali więc poszukiwania.

Squid Game w REALU | ESKA XD - Fit vlog #35

Kaczki odzyskane!

Funkcjonariusze ustalili w końcu miejsce, gdzie mogły trafić skradzione zwierzęta. Natychmiast pojechali na posesję 63-letniego mężczyzny, gdzie znaleźli 8 kaczek. Ich "nabywca" został zatrzymany i usłyszał zarzut paserstwa. Przyznał się do winy. Kaczki zaś wróciły do właścicielki zadowolonej z ich szybkiego odzyskania.

Źródło: kppgrodzisk.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Policjanci odzyskali... KACZKI! Niecodzienna akcja mundurowych