Pogoda na weekend.

i

Autor: FotoSleuth flickr.com Pogoda na weekend.

POGODA NA WEEKEND: Warszawa, Radom, Płock - jaka aura w sobotę i niedzielę 15-16.05?

2021-05-15 5:00

Jaka będzie pogoda w Warszawie, Płocku i Radomiu w ten weekend? Czy będzie świeciło słońce? A może spadnie deszcz? Jaka będzie temperatura w stolicy i innych miastach województwa mazowieckiego? Aktualna prognoza pogody dla Warszawy, Radomia oraz Płocka na sobotę i niedzielę do sprawdzenia w naszym artykule.

Prognoza pogody na weekend dla Warszawy, Płocka i Radomia to coś, co interesuje mieszkańców i mieszkanki tych trzech miast województwa mazowieckiego. W naszym artykule możecie sprawdzić przewidywania synoptyków na sobotę 15.05 i niedzielę 16.05. Jaka będzie aura w ten weekend? Ile stopni pokażą termometry w sobotę i niedzielę? Jaka będzie najwyższa temperatura? Czy będzie padało w stolicy i innych miastach Mazowsza? Czy będzie świeciło Słońce? A może niebo w weekend będzie spowite chmurami? Odpowiedzi na te pytania daje aktualna prognoza pogody na 15-16.05. Sprawdźcie, czy w sobotę i niedzielę pogoda w Warszawie, Radomiu i Płocku będzie zachęcała do wyjścia z domu.

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!
Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?

Warszawa - pogoda na weekend 15-16.05

Sobota - jaki będzie pierwszy dzień tego weekendu w Warszawie? Prognozy na sobotę przewidują zachmurzenia w pierwszej połowie dnia. Przejaśniać zacznie się dopiero po południu. Najwyższa temperatura wyniesie około 19 stopni Celsjusza. Prognozy nie przewidują deszczu.

Niedziela - prognozy dla Warszawy na drugi dzień weekendu pokazują, że niemal przez cały dzień będzie pochmurnie. Słońce zobaczymy prawdopodobnie tylko między 12:00 a 15:00. Termometry wskażą w najcieplejszym momencie dnia około 18 stopni Celsjusza. Wieczorem może popadać.

Radom - pogoda na weekend 15-16.05

Sobota - jaki będzie pierwszy dzień tego weekendu w Radomiu? Prognozy na sobotę przewidują zachmurzenia niemal przez cały dzień. Jaśniej zrobi się dopiero po 17:00. Najwyższa temperatura wyniesie około 17 stopni Celsjusza. Prognozy nie przewidują deszczu.

Niedziela - prognozy dla Radomia na drugi dzień weekendu pokazują zachmurzenie przez cały dzień. Na chwilę przejaśni się po południu. Termometry wskażą w najcieplejszym momencie dnia około 17 stopni Celsjusza. W środku dnia i wieczorem może pokropić.

Płock - pogoda na weekend 15-16.05

Sobota - jaki będzie pierwszy dzień tego weekendu w Płocku? Prognozy na sobotę przewidują zachmurzenia do późnego popołudnia. Przez resztę dnia będzie jasno. Najwyższa temperatura wyniesie około 18 stopni Celsjusza. W sobotę w Płocku raczej nie będzie padało

Niedziela - prognozy dla Płocka na drugi dzień weekendu pokazują zachmurzenie niemal przez cały dzień. Termometry wskażą w najcieplejszym momencie dnia tylko 16 stopni Celsjusza. Będzie deszczowo - padać może rano i późnym popołudniem.

Źródło: meteo.imgw.pl

Źródło: POGODA NA WEEKEND: Warszawa, Radom, Płock - jaka aura w sobotę i niedzielę 15-16.05?