Niezbyt szybki i na pewno bardzo wściekły. Złodziej paliwa zatrzymany przez… trawnik

i

Autor: Komenda Stołeczna Policji

Niezbyt szybki i na pewno bardzo wściekły. Złodziej paliwa zatrzymany przez… trawnik

2022-10-24 15:44

Zamierzasz zrobić skok na stację benzynową? Przemyśl drogę ucieczki, bo skończysz jak 28-latek z Radomia, którego złapali policjanci z Żoliborza. Pomogła im „obywatelska interwencja” roślinności miejskiej w okolicach Słodowca.

Trzeba przyznać, że 28-latek miał ambitne plany. Nie dość, że zatankował 80 litrów do trzech baniaków, a potem wcisnął gaz do dechy, to jeszcze w bagażniku miał aż 4 komplety dodatkowych tablic rejestracyjnych. Jeździł oczywiście na podmienionych, żeby nikt go nie poznał. Niestety nie wyszło.

Depeche Mode - przełomowe single zespołu / Eska Rock

Po dość krótkim pościgu policja ujęła złodzieja, który „zakopał się” swoim Volksvagenem na trawniku przy ulicy Ogólnej, na Słodowcu. Pod trzema kanistrami z benzyną policja znalazła tablice rejestracyjne, a żeby było zabawniej, w bazie danych „przy okazji” wyszło, że niedoszły Dominic Toretto z Radomia ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2023.

Wygląda na to, że teraz ten zakaz może dostać nowy termin. To jednak najmniejszy problem rajdowca, bo za kradzież i recydywę grozi mu do 7,5 lat pozbawienia wolności.