Najniebezpieczniejsze skrzyżowania Warszawy

i

Autor: pixabay.com Najniebezpieczniejsze skrzyżowania Warszawy

NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE SKRZYŻOWANIA w WARSZAWIE - wypadki w tych miejscach zdarzają się najczęściej!

2021-08-18 12:06

Które skrzyżowania w Warszawie można uznać za najniebezpieczniejsze? Gdzie było najwięcej wypadków i co najważniejsze, gdzie ucierpieli ludzie? Tylko u nas znajdziecie listę warszawskich skrzyżowań, na których powinniście najbardziej na siebie uważać!

Najniebezpieczniejsze skrzyżowania w Warszawie - to właśnie na nich najczęściej dochodzi do wypadków. Lista została nam udostępniona przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. Funkcjonariusze przedstawili wykaz zbiegów ulic, na których zanotowali największą liczbę wypadków i kolizji od stycznia do lipca 2021 roku. Niestety, rozbite auta to nie jedyne szkody. Dane mówią też o osobach poszkodowanych i ofiarach śmiertelnych wypadków. Mieszkańcy i mieszkanki poruszający się po Warszawie samochodami, powinni zachować na tych skrzyżowaniach szczególną ostrożność. Dotyczy to oczywiście także osób przemieszczających się pieszo. Które skrzyżowania zostały wymienione przez WRD stołecznej Policji? Wykaz znajdziecie w dalszej części artykułu.

Poradnik Zdrowie: bezsenność - co zrobić, aby zasnąć?

Na tych skrzyżowaniach musicie uważać!

Jakie skrzyżowania w Warszawie są najniebezpieczniejsze? To między innymi Al. Armii Ludowej i Waryńskiego, Bora-Komorowskiego i Fieldorfa oraz Wołoska i Racławicka. Policja przygotowała zestawienie w oparciu o swoje dane zebrane między styczniem a lipcem 2021. Stworzono listę wypadków z uwzględnieniem osób w nich poszkodowanych, oraz zestawienie pokazujące liczbę kolizji na warszawskich skrzyżowaniach. Zajrzyjcie do poniższej galerii i dowiedzcie się, gdzie trzeba uważać.

Sonda
Czy Warszawa jest bezpiecznym miastem?
Źródło: NAJNIEBEZPIECZNIEJSZE SKRZYŻOWANIA w WARSZAWIE - wypadki w tych miejscach zdarzają się najczęściej!