Kierowca zajeżdża drogę

i

Autor: Fot. screen YouTube STOP CHAM / https://www.youtube.com/channel/UCJ0VFYHC4J6KhC_ohzrJ0eA Kierowca zajeżdża drogę

Mściwy kierowca z Warszawy - zobaczcie, co robi na drodze!

2022-01-31 15:25

Kierowca srebrnej osobówki najwyraźniej bardzo chciał się odegrać! W naszym artykule znajdziecie wideo, na którym zarejestrowano jego niebezpieczne zachowanie na jednej z Warszawskich ulic. Szczegóły poniżej.

Na tym nagraniu widać wyraźnie, że kierowca srebrnego samochodu osobowego chciał się po prostu odegrać. Cała sytuacja miała miejsce w piątek 28. stycznia w Warszawie. Kierowca, w którego aucie zamontowana była kamera pokładowa, mając pierwszeństwo, nie umożliwił zmiany pasa ruchu drugiemu użytkownikowi. Musiało to rozwścieczyć osobę za kółkiem przyblokowanej osobówki, bo już po chwili jej auto wyprzedziło autora nagrania. Na tym się jednak nie skończyło. Srebrny samochód zajeżdża drogę i blokuje drugi pojazd. To ryzykowne zachowanie mogło się skończyć wypadkiem na ruchliwej trasie. Wideo znajdziecie w dalszej części artykułu.

Trasa Łazienkowska remont wiaduktu.

Kierowca specjalnie blokuje inny pojazd - WIDEO

Wideo pojawiło się na kanale STOP CHAM, gdzie trafiają nagrania niebezpiecznych sytuacji z polskich ulic. Poniższy film wywołał dyskusję. Wielu z komentujących twierdzi, że autor nagrania mógł ustąpić kierowcy srebrnego auta. Kto miał rację w tym przypadku? Obejrzyjcie wideo i oceńcie sami.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Mściwy kierowca z Warszawy - zobaczcie, co robi na drodze!