Modowe Music Show, mnóstwo nagród do rozdania oraz Jarmark Produktów Regionalnych, czyli bielańska jesień w pełni!

i

Autor: Materiały prasowe

Modowe Music Show, mnóstwo nagród do rozdania oraz Jarmark Produktów Regionalnych, czyli bielańska jesień w pełni!

2021-10-18 7:01

Pogoda nie rozpieszcza, dzień stał się wyraźnie krótszy, a kolorowe liście otuliły już większość drzew. Nadeszła jesień! Choć z pewnością nie dla wszystkich jest to wymarzony scenariusz, mamy powody, by szeroko się uśmiechnąć. Galeria Młociny zadbała o moc atrakcji dla każdego, a jesień na Bielanach zostanie zapamiętana na długo!

#ModoweMusicShow

Liczne prezenty to oczywiście nie wszystkie niespodzianki, które Galeria Młociny przygotowała dla klientów. Już 23 października o godzinie 13:00 na placu eventowym odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Modowe Music Show, bo o nim mowa, z pewnością zainteresuje wszystkich tych, którzy uwielbiają zasłuchać się w muzycznych brzmieniach oraz śledzą trendy w modzie! Tego dnia artyści z Warsztatowej Akademii Musicalowej wystąpią w specjalnie przygotowanych choreografiach, a o ich ciekawe stylizacje zadba Michał Karbowski – stylista doskonale znany klientom Galerii Młociny. Taneczno-muzyczne show połączone z pokazem mody to jednak nie wszystko, co tego dnia przygotowano dla odwiedzających. W sobotę na placu eventowym wystąpią również soliści, którzy zachwycą swoim głosem wszystkich obecnych. Partnerami wydarzenia są marki: Lee Cooper, Mayoral, Kappahl, Tally Weijl, C&A, Top Secret, 4F oraz Forever Suknie Ślubne, Wojas.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

#ToCięRozgrzeje

Jesień w pełni, a więc i pogoda za oknem płata nam figle. Na szczęście Galeria Młociny znalazła sposób, by nieco rozgrzać swoich odwiedzających i wywołać uśmiech na ich twarzach. I to jaki! Centrum handlowe przygotowało ponad 2700 nagród dla swoich klientów!

Wystarczy, że zainteresowani w dniach od 25 października do 13 listopada zrobią zakupy za minimum 150 zł zgromadzone na maksymalnie dwóch paragonach, a następnie przedstawią dowody zakupu w punkcie znajdującym się na poziomie 1, tuż obok sklepu marki Gagilardi. W zamian otrzymają jeden z 1600 bonów na zakupy, których łączna wartość to aż 80 000 złotych! Każdy z nich będzie ważny do 30 listopada, a więc jest to świetna okazja, by zakupy z okazji Black Friday zaplanować właśnie w Galerii Młociny. Z kolei ci, którzy na maksymalnie dwóch paragonach zbiorą kwotę nie niższą niż 100 złotych, otrzymają wspaniałe, rozgrzewające upominki. Wśród nich kubki, książki, skarpetki oraz koce. Wszystko to, co pomoże nam wprowadzić przyjemny, jesienny nastój do swoich czterech ścian!

#JarmarkProduktówRegionalnych

Plac eventowy w Galerii Młociny to również miejsce licznych targów, podczas których wystawcy z całej Polski i nie tylko spotykają się, by zaprezentować odwiedzającym swoje unikatowe produkty. Tym razem od 28 do 30 października na Bielanach odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego nie zabraknie wyjątkowych, nietuzinkowych potraw z przeróżnych zakątków Polski. Nadchodzące wydarzenie to idealna okazja, by zakupić zdrową żywność bez konserwantów i chemii, a także poznać nieznane dotąd smaki niemalże z całego globu! Na jarmarku pojawią się pyszne chleby na naturalnym zakwasie, domowe ciasta, wędliny z Podlaskiej Chaty, serki góralskie z żurawiną z Czarnego Dunajca, tradycyjne wędliny z ziemi lubuskiej, a także miody z rodzinnych pasiek. Wśród zagranicznych wyrobów królować będą niezmiennie greckie i hiszpańskie oliwki oraz tureckie i greckie chałwy! Oprócz stoisk z żywnością pojawi się również stanowisko z ręcznie wykonywanymi legowiskami dla psów i kotów oraz ręcznie wykonywaną biżuterią.

#DjWika

Na deser trochę rozrywki! Wszyscy mieszkańcy Warszawy, którzy nie mieli jeszcze okazji, by tupnąć nogą przy ponadczasowych, muzycznych brzmieniach, koniecznie powinni odwiedzić Galerię Młociny w środę 27 października. O wspaniałą atmosferę podczas słynnej, międzypokoleniowej potańcówki niezmiennie zadba DJ Wika! Start o godzinie 18:00 w Hali Hutnik.