Mężczyzna ugryzł jadowitego węża! Okazało się, że to była zemsta bo wąż zaatakował pierwszy

i

Autor: Pixabay.com

Mężczyzna ugryzł jadowitego węża! Okazało się, że to była zemsta bo wąż zaatakował pierwszy

2021-08-20 11:14

45-letni Kishore Badra z wioski w stanie Orisa zagryzł na śmierć jadowitego węża, który ośmielił się ukąsić go w nogę. Swoje zachowanie tłumaczył w rozmowie z indyjskimi mediami.

45-letni Kishore Badra tego dnia wracał wieczorem do swojego domu w dystrykcie Jajpur w indyjskim stanie Orisa. Nagle poczuł ból w nodze i zatrzymał się, by ustalić jego przyczynę.

Włączyłem latarkę i stwierdziłem, że to jadowity wąż, niemrawiec – relacjonował. – Żeby się zemścić, złapałem węża rękami i wielokrotnie go ugryzłem, zabijając – mówił zaciekawionym jego historią dziennikarzom,  jak podaje Wprost. 

Mężczyzna zabrał truchło węża do wioski, gdzie pokazywał je innym mieszkańcom. Zaniósł też martwego gada do uzdrowiciela, którego prosił o radę w kwestii jadu. Nie zdecydował się na wizytę w szpitalu. 

Jak czytamy na strownie Wprost.pl, historie o wężach zagryzionych prze ludzi to nie nowość dla mieszkańców Indii. W lipcu 2019 roku w stanie Gudźarat podobnego czynu dokonał 60-letni Parvat Gala Baria. Wtedy jednak mężczyzna nie przeżył ukąszenia węża.

Zaatakował obcokrajowca w Bydgoszczy. Szuka go policja
Źródło: Mężczyzna ugryzł jadowitego węża! Okazało się, że to była zemsta bo wąż zaatakował pierwszy