Kompletnie pijany jechał karetką. Wracał nią... z wesela

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Mazowieckie: Kompletnie pijany jechał karetką. Wracał nią... z wesela

2021-10-11 11:53

Policja z Wyszkowa (Mazowieckie) zatrzymała pijanego kierowcę karetki, który wracał z wesela. Jadący ambulansem weselnik miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – poinformował w poniedziałek rzecznik miejscowej policji kom. Damian Wroczyński.

W weekend dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał anonimowe zgłoszenie o kierowcy karetki, który może być pod wpływem alkoholu.

"Z relacji świadka wynikało, że jadący z Białegobłota w stronę Długosiodła ambulans nie potrafi utrzymać prostego toru jazdy i zjeżdża na przeciwległy pas ruchu" – przekazał rzecznik.

Już kilka minut po zgłoszeniu policjanci z Długosiodła zatrzymali ambulans do kontroli drogowej. W środku jechał sam kierowca, który - jak się okazało - pojechał ambulansem jako gość na wesele.

Maciej Żurawski mocno zawiedziony reprezentacją Polski. Wymienia słabości

Kompletnie pijany jechał karetką. Wracał nią... z wesela - co mu grozi?

Mężczyzna nie zdążył jednak wytrzeźwieć i w takim stanie wsiadł za kierownicę; w chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali 44-latkowi prawo jazdy. Mężczyzna stanie tez przed sądem. Grozi mu surowa kara finansowa, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz do 2 lat więzienia.

Puste kalorie w napojach - ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 12
Który z tych soków jest lepszy na odchudzanie?
Źródło: Mazowieckie: Kompletnie pijany jechał karetką. Wracał nią... z wesela