Lubisz Wiedźmina? Podobał Ci się Cyberpunk? Ta darmowa gra Cię zdobędzie

i

Autor: YouTube

Lubisz Wiedźmina? Podobał Ci się Cyberpunk? Ta darmowa gra Cię zdobędzie

2022-09-13 15:58

Gra jest prościutka, przeznaczona dla smartfonów zarówno z systemami iOS oraz Android. Tak naprawdę nie odkrywa niczego nowego, ale jest swego rodzaju sympatycznym puszczeniem oka do społeczności graczy. Uwaga: wciąga jak diabli i można stracić przy niej sporo czasu!

Jakiś czas temu CD Projekt RED zapowiedział obszerny dodatek do gry Cyberpunk 2077. Oprócz tego na ekrany właśnie wchodzi serial anime osadzony w świecie gry, do którego główną piosenkę zaśpiewa Dawid Podsiadło. Sporo prezentów, prawda? Apetyt jednak wciąż rośnie, a na forach i grupach poświęconych grom komputerowym nietrudno trafić na komentarze w rodzaju: „kiedy nowy Wiedźmin?!”.

Jan Borysewicz w Esce ROCK - o koncercie MTV Unplugged i nie tylko!

Na to pytanie nie mamy odpowiedzi, za to CD Projekt RED postanowił uprzyjemnić oczekiwanie na zapowiedziane prezenty małą niespodzianką. „Bieg przez Płotki” (ang. tytuł „Roach Race”) to śmieszna mała giereczka na smartfony, której bohaterką jest najwierniejsza towarzyszka Geralta z Rivii – jego szkapa Płotka.

Rozgrywka do złudzenia przypomina znaną nam choćby z gry zaszytej w Google Chrome. Gdy przeglądarka nie ma dostępu do sieci pojawia się charakterystyczny dinozaur i możemy czekając na połączenie zagrać w grę, której jest bohaterem. Biegniemy z lewej w prawo omijając przeszkody. Ot i cała rozgrywka, ale potrafi wciągnąć!

Tutaj pomagamy pokonać Płotce jak najdalszy dystans, przemierzamy krainy znane z uniwersum Wiedźmina, zbieramy owocki, a gdzieś z tyłu biegnie za nami Geralt i próbuje nas dopaść. Gdy nas dogoni gra się kończy. Obejrzyjcie jak wygląda, a jeśli Wam się spodoba, możecie ją pobrać tutaj. Ostrzegamy, to wciąga.